O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe PROSPORT jest prywatną firmą rodzinną. Powstało na bazie Zakładu Tapicerskiego działającego na rynku od 1977r. Firma PROSPORT położona jest w malowniczej okolicy Beskidów, przy trasie Bielsko-Biała - Szczyrk.

W 1991r. w związku z dużym zapotrzebowaniem na sprzęt sportowy firma nasza uruchomiła linię produkcyjną do produkcji materacy gimnastyczno- asekuracyjnych, materacy do skoku wzwyż, materacy do rehabilitacji leczniczej, materacy przedszkolaka, materacy hotelowych, ścieżek gimnastycznych, materacy do treningu skoczków, materacy TATAMI do judo, mat zapaśniczych itp. W związku z zapotrzebowaniem klientów uruchomiliśmy linię do renowacji zniszczonych materacy, kozłów gimnastycznych, ław do korekcji oraz szycie pokrowców na dowolny wymiar.

Wyroby nasze produkujemy z najwyższej jakości surowców krajowych i importowanych (Belgia, Francja, Niemcy, Szwajcaria), posiadających odpowiednie atesty, certyfikaty.

Wyroby firmy PROSPORT posiadają pozytywne opinie znaczących Ośrodków Badawczych i Sportowych oraz certyfikaty na znak bezpieczeństwa "B".

Firma PPHU PROSPORT udziela gwarancji na ogólnie przyjętych zasadach. Przy zamówieniach hurtowych możliwość negocjacji cen.

Wysoka jakość wykonania, solidność, nowoczesne technologie i rozwiązania, oraz konkurencyjne ceny to nasza wizytówka, źródło sukcesu.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@materace-sportowe.pl lub telefonicznie pod numerem 691476515.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
materace-sportowe.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl