Regulamin sklepu
Sklep www.materace-sportowe.com.pl jest sklepem internetowym i własnością firmy

P.P.H.H. PROSPORT S.C.
Joanna i Antoni Dobija
ul. Beskidzka 763
43-378 Rybarzowice
NIP; 937-247-36-62
Regon; 240256771

dalej zwany sprzedającym

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zakupów w sklepie www.materace-sportowe.com.pl

Informacje o produktach:

1. Wszystkie produkty będące w ofercie sklepu internetowego www.materace-sportowe.com.pl są oryginalne i nowe posiadają gwarancję producenta.

2. Wszystkie produkty widoczne na stronie sklepu www.materace-sportowe.com.pl znajdują się w naszym magazynie i są dostępne od ręki. Jeżeli, któryś z produktów został wysprzedany obok niego znajdą Państwo informację o chwilowej niedostępności produktu. Czas realizacji nietypowych produktów może zostać wydłużony. Termin należy uzgodnić z osobą odpowiedzialną za realizację zamówień pod nr. tel. 601 51 10 26 lub 691 478 515

3. Oferta zamieszczona w sklepie internetowym www.materace-sportowe.com.pl ma charakter informacyjny co do wyglądu ceny produktu i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Składanie zamówień:

1. Główną formą składania zamówień jest zamówienie produktu za pośrednictwem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem www.materace-sportowe.com.pl. Dodatkowo zamówienia można składać także w formie:

Telefonicznej:
- pod numerem telefonu: +48 33 817 73 05, 601 51 10 26 (od poniedziałku do piątku 9-17, sobota 9-15).
- mailowej całodobowej - wysyłając wiadomość z zamówieniem na adres: biuro@materace-sportowe.pl

2. Warunkiem realizacji zamówienia w sklepie www.materace-sportowe.com.pl jest podanie przez Zamawiającego kompletnych i poprawnych danych teleadresowych niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia procesu realizacji zamówienia.

3. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odrzucenia błędnie lub niekompletnie wypełnionych formularzy zamówień.

4. Kupujący składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie przez sprzedawcę danych osobowych niezbędnych do realizacji złożonego zamówienia. Kupujący ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, a także w razie ich niezgodności ze stanem faktycznym ma prawo żądać ich poprawienia. W każdej chwili kupujący ma prawo zażądać usunięcia swoich danych osobowych.

Płatności:

1. Za wszystkie zakupy w sklepie www.materace-sportowe.com.pl można zapłacić w następujący sposób:

- Przelewem bankowym na rachunek sprzedającego:

Bank Spółdzielczy w Bystrej
95 8133 0003 0041 9277 2000 0001

W tym przypadku zamówiony towar zostaje zarezerwowany dla Państwa i wysłany niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na konto.

- Za pobraniem - w momencie odbioru przesyłki

2. Kupujący ma możliwość wyboru formy płatności w trakcie składania zamówienia.

3. Za każdy towar zakupiony w sklepie www.materace-sportowe.com.pl wystawiamy fakturę VAT.

!!!UWAGA!!! Prowadzimy sprzedaż tylko na na terenie POLSKI.

!!!UWAGA !!! Warunki sprzedaży detalicznej lub hurtowej i wysyłka towaru za granicę są uzgadniane indywidualnie z klientem.

!!! UWAGA !!! PROSZĘ O PRZEMYŚLANE ZAKUPY . TOWAR ZAMÓWIONY POD WYMIAR INDYWIDUALNY NIE PODLEGA ZWROTOWI !!!!

Sposoby wysyłki:

Przesyłka kurierska DPD POLSKA - zamówiony towar wysyłamy firmą kurierską DPD POLSKA. Zamówiony towar najczęściej dostarczany jest na następny dzień po nadaniu przesyłki. Istnieje też możliwość dostarczenia przesyłki w sobotę za dodatkową opłatą. Wszystkie przesyłki wysłane firmą kurierską DPD POLSKA są ubezpieczone do kwoty 300 zł. Istnieje także możliwość ubezpieczenia droższych przesyłek za dodatkowe 1 zł.

Za opóźnienia w dostawie towaru przez kuriera lub pocztę nie ponosimy odpowiedzialności.

Poczta Polska - zamówienia do wartości 100 zł można otrzymać także za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wszystkie przesyłki wysyłamy jako priorytetowe. Zamówienia złożone z dyspozycją wysyłki pocztą nadajemy następnego dnia po przygotowaniu przesyłki.

2. Koszty przesyłki uzależnione są od wybranej formy płatności i wynoszą odpowiednio:

W przypadku przesyłki kurierskiej DPD POLSKA do 30kg
- 24 zł - w przypadku wybrania formy płatności "Przelewem bankowym" na konto sprzedającego
- 30 zł - w przypadku wybrania formy płatności "Za pobraniem"

Przesyłki gabarytowe powyżej 1,8mb wysyłamy firmą kurierską - cenę przesyłki kurierskiej należy uzgodnić z działem sprzedaży Tel/fax +48 33 8 177 305

W przypadku Poczty Polskiej: W/G obowiązującego cennika

Podane koszty przesyłki dotyczą wysyłki na terenie Polski.

3. Dokładamy wszelkich starań aby wysyłki realizowane były jak najszybciej, zwykle realizacja zamówienia odbywa się w przeciągu 12-24 godzin od złożenia zamówienia. W szczególnych przypadkach, niezależnych od nas termin ten może się wydłużyć - o czym zostaniecie Państwo niezwłocznie poinformowani. W przypadku płatności "Przelewem bankowym" realizacja zamówienia odbywa się po zaksięgowaniu przelewu na koncie.

Gwarancje i zwroty:

UWAGA !!!

ZWROTY MATERACY SZPITALNYCH PODCZAS PANDEMII COVID-19 NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI !!!

PROSIMY O PRZEMYŚLANY ZAKUP !!!

1. Wszystkie towary sprzedawany w sklepie www.materace-sportowe.com.pl , pochodzą z legalnego źródła są fabrycznie nowe, legalnie zostały wprowadzone na rynek Polski oraz są objęte gwarancją producenta.

2. Okres gwarancji 12 miesięcy.

3. Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny do 10 dni od dnia wydania towaru.

4. Zwrot towaru w tym trybie możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku gdy towar nie był używany, nie nosi żadnych śladów użytkowania oraz jest oryginalnie zapakowany.

5. W przypadku odstąpienia od umowy kupujący jest zobowiązany odesłać na własny koszt należycie zabezpieczoną przesyłkę, w terminie 10 dni od jej otrzymania. Koszty odesłania towaru ponosi kupujący. Do przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer rachunku bankowego. Po otrzymaniu przesyłki sklep w ciągu 2 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli produkt spełnia wyżej określone wymagania, zostaje wystawiona faktura VAT korygująca, której oryginał i kopia przesyłana jest do klienta. Klient ma obowiązek odesłać podpisaną kopię faktury do sprzedawcy. Po otrzymaniu podpisanej kopii faktury korygującej sklep niezwłocznie zwróci należność za towar klientowi.

6. W przypadku gdy produkt będzie nosił ślady użytkowania (dotyczy także opakowań) zostanie on odesłany na koszt klienta.

7. Gwarancja i zwroty nie obowiązują gdy towar jest dotknięty uszkodzeniami mechanicznymi. Zawsze przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu, zwrócić szczególną uwagę na taśmy klejące, kartony tekturowe, folię zabezpieczającą. W razie stwierdzenia uszkodzeń towaru, należy odmówić przyjęcia towaru. Należy w obecności kuriera sporządzić w 2 - egzemplarzach protokół szkody oraz niezwłoczne skontaktowanie się z naszym działem sprzedaży +48 33 8 177 305, jest to podstawowy warunek uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu zniszczenia, uszkodzenia bądź okradzenia towaru w transporcie.

Samo pokwitowanie odbioru towaru od kuriera, zamyka drogę postępowania reklamacyjnego przeciwko firmie kurierskiej. Dlatego Klient postępując w ten sposób, nieświadomie zrzeka się przysługującego mu ustawowego prawa do odstąpienia od umowy.

Postanowienia końcowe:

1. Sklep www.materace-sportowe.com.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen, ilości produktów w ciągu dnia oraz do zmiany asortymentu produktów.

2. Ewentualna zmiana ceny nie dotyczy zamówień, które są w trakcie realizacji.

3. Dokładamy wszelkich starań aby opisy i dane techniczne sprzedawanych produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów lub właściwości produktu oraz za nagłą ich zmianę przez producenta. W przypadku niezgodności opisu z rzeczywistością w dniu zakupu klientowi przysługuje prawo do zwrotu zamówionego towaru do 10 dni od daty zakupu.

4. Powyższy regulamin określa zasady składania zamówień w sklepie internetowym www.matearce-sportowe.com.plZłożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją wszystkich postanowień tego regulaminu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl